Знайомство зі Star Way Media
знайомство зі Star Way Media

Основний склад Star Way Media – Ворчакови Іван і Олена. Ми перебуваємо в щасливому шлюбі більше десяти років. У нас є двоє діток, які вже зараз виявляють інтерес до відеозйомки і надалі хочуть приєднатися до батьків. Відеозйомка для нас – це щось більше, ніж звичайна робота. Це улюблена справа, хобі, можливість творчого розвитку і самореалізації.

Назву Star Way Media вперше було використано в 2015 році для співпраці з замовником із США в сфері модельного бізнесу. Через рік ми почали називати себе так і в Україні. Основні напрямки, в яких ми працюємо на сьогоднішній день – рекламна відео зйомка та відео зйомка різноманітних заходів. Інколи виступаємо підрядниками для монтажу відео сюжетів з матеріалів, відзнятих замовником. Професійний стаж роботи у відео сфері – з 2013 року.

Ми співпрацюємо з фотографами, організаторами, музикантами, ведучими, і при необхідності можемо порекомендувати замовнику кращих професіоналів Миколаєва. Географія нашої діяльності не обмежується рідним містом. Ми з радістю подорожуємо знімати в Одесу, Херсон, Київ, Львів та інші міста України.

Більшість наших проектів ми знімаємо на дві чи більше камер, при необхідності у роздільній здатності 4К. Це дозволяє досягти максимально високої якості, яка не поступається стандартам великих відео студій.

Ми не женемося за кількістю замовлень і завжди беремо рівно стільки, скільки зможемо виконати максимально якісно та в чітко визначені терміни. Репутація для нас на першому місці. І судячи з позитивних відгуків клієнтів, ми вибрали правильний шлях.