Вибір місця для відео зйомки весільної прогулянки
вибір місця для відео зйомки весільної прогулянки

У цій статті нашого блогу ми хочемо надати деякі рекомендації щодо вибору місця для проведення весільної прогулянки. Відразу зробимо невелике застереження. Припустимо, що день у нас більш менш теплий, і знімаємо все весілля за один день. Мова буде йти про Миколаїв, але в Одесі, Херсоні, Києві та інших містах України ситуація плюс-мінус аналогічна.

На відеозйомку і фотозйомку весільної прогулянки бажано витратити близько трьох годин. Це з переїздами. За відведений час буде добре відвідати два місця, краще – три. Нам дуже пощастило, проживаючи в Миколаєві ми не обділені природою і різноманітністю красивих місць. Це і береги річок Південний Буг та Інгул, і декілька лісів навколо міста – Матвіївський, Балабанівський, Ташкентський, і багато іншого. Зйомку прогулянки на весіллі слід планувати таким чином, що всі бажані місця по можливості були не дуже віддалені один від одного. Для відеозйомки ліпше відмовитися від різних фотостудій, тому що перша частина їх назви говорить сама за себе.

Розглянемо декілька конкретних локацій.

Не діючий будинок відпочинку «Комунар» на вулиці Спортивній. Місце, улюблене весільними фотографами і відеооператорами вже довгий час. Є вихід до берега річки, різні будівлі, сходи і балкончики, виконані у своєрідному архітектурному стилі і вже досить понівечені часом. Користується популярністю, тому що знаходиться поруч з центром і вартість проведення зйомки в ньому досить доступна. Не оригінально, але і краще, ніж у дитячому містечку «Казка»)

Обрив біля Жовтневого або маяк. Гарне місце – можна стояти на обриві, під обривом, у воді, на березі, як забажається. Тут ні відеограф ні фотограф не обмежені у виборі вдалих ракурсів і можуть максимально віддатися творчості, що обов’язково призведе до найкращих результатів. Аналогічна ситуація і з іншими подібними місцями.

Ташкентський ліс. Відмінно підходить для весільної прогулянки. Можна гуляти між дерев, можна стояти так, щоб ліс служив гарним фоном. Крім того, він знаходиться на березі Інгулу, і при бажанні, можна захопити в кадр і річку. Знаходиться в двадцяти хвилинах їзди від центру Миколаєва.

«Річкова Казка» в Баловному біля Миколаєва. Думаю, це місце не вимагає окремої реклами. Даний заміський комплекс виконаний в середньовічному стилі і відмінно підходить для весільної відео зйомки і фото сесії. Усі локації цього місця не можливо охопити за один візит, і дякуючи цьому кожен відео кліп і фотографія виходять унікальними. Тут також є вихід до річки, що дозволить зробити фото і відео зйомки максимально різноманітними. Крім того на території «Річкової казки» проводяться виїзні реєстрації, святкування весільних банкетів та інше. Тому – обов’язково до розгляду.

Поля із зеленою пшеницею – виглядають дуже по-сучасному. Ця безкоштовна локація на початку літа є на будь-якому виїзді з Миколаєва. Особливо, якщо дме легкий вітерець і ніжно колише посіви, утворюючи на їх поверхні подобу хвиль… Так само красиво виглядають і сухі і скошені посіви зернових культур.

Різні окремі дворики, стелі, провулочки тощо, чого у нас в Миколаєві так само вистачає. Виглядає дуже ефектно, не вимагаючи абсолютно ніяких витрат. Відео і фото зйомки в подібних місцях проводять далеко не всі фотографи і відеографи, тому результат виходить оригінальним і свіжим.

Прогулянка на яхті або катері. Просто шикарно. Це класика, яка ніколи не перестане бути актуальною і завжди буде радувати сімейну пару своєю красою. Тим більше, що у нас в Миколаєві замовити водний транспорт не стане проблемою.

Крім усього перерахованого вище є безліч інших локацій. Перерахувати їх всі в рамках однієї статті не виявляється можливим. Головне, щоб нареченому і нареченій було комфортно, і вони могли з легкістю насолоджуватися весільною прогулянкою.