Фото чи відео на весілля

Останнім часом  все частіше доводиться потрапляти у ситуацію, коли наречений і наречена на зустрічі питають «кого краще замовити на весілля – фотографа або відеографа?”. Давайте спробуємо разом розібратися в цьому питанні.

фото чи відео на весілля

Фотографія – це мить. Це частина секунди, в яку вкладені емоції, дія. Фотокнигу або фотоальбом можна діставати в будь-який момент і знову захоплюватися минулою подією. Електронні варіанти фото часто зберігаються в телефонах, на планшетах. Ними можна ділитися в соціальних мережах, з легкістю відправляти по електронній пошті в будь-який куточок світу. З них можна збирати будь-які колажі і піддавати цифровій обробці, яку підтримує будь-який сучасний пристрій.

Завдання відео хоч і дуже схоже з фото – створювати пам’ять, але є одна особливість. Переглядаючи весільне відео, ви чуєте свій голос, привітання гостей, батьків, музику, навколишню атмосферу, ви бачите свої рухи не в статиці, а в динаміці. У вас з’являється можливість знову пережити цей щасливий день. Ви можете подивитися як повний весільний фільм, так і окремий кліп. Якщо монтаж виконаний якісно, ви будете також яскраво відчувати всі емоції, всю ту казку, як і в день весілля.

Саме тому ми завжди радимо майбутнім молодятам вибирати і фото і відео на весілля. Тільки так можна всебічно охопити цю важливу в житті подію. Безумовно, такий варіант буде коштувати дещо дорожче. Але з кожним роком цінність цих фотографій і відеофільмів буде зростати, а витрачені гроші на той час повернуться в багаторазовому розмірі.

Пам’ятайте, тільки дуже економні пари вирішують запам’ятати все весілля, щоб не замовляти фото і відеозйомку)